Konya Petrol
Konya Petrol

KONYA PETROL

Kurumsal bir yapı içinde Konya Petrol A.Ş. şirketi olarak Konya Petrol markası altında faliyet göstermektedir.

Konya Petrol 1993 yilinda faaliyetine basladı. İlk istasyonunu Fatih mahallesi İstanbul caddesi Aydinlikevler karsisinda açtı. 2003 yilindan itibaren Karaman'da 2 petrol istasyonu ile akaryakit ürünleri satisinin yani sira madeni yag, otogaz, yikama-yaglama servisi ve nakliye isi ile 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Konya Petrol markası ile bağlı olduğu Bera Holding grubundan aldığı güçle, kalite anlayisindan güvenilirliliğe, güçlü yapisindan müsteri memnuniyetine verdigi öneme kadar Konya'daki farkliligini her zaman hissettirmistir. Üzerine düsen isi bir kerede basarmak prensibi ile, yapilan hatalari düzeltmenin ötesinde, önleyici tedbirlerle hatayi bastan ortadan kaldirmak baslica kuralimizdir.

Konya Petrol'ü rakiplerinden ayiran en önemli özellik, ise müsterinin gözünden bakmaya gösterdigimiz özendir. Biliyoruz ki, müsteri duyarliligina verilen önem rekabette önde olmanin en önemli ve vazgeçilmez kuralidir. Firma zararina da olsa verdigimiz sözlere sadik kalma çabamizin bizi müsterilerimizin gözünde kiymetlendirdiginin bilincindeyiz.

Copyright © 2018 Konya Petrol A.Ş.